Bildirimlerim

Haftalık 10 GB internet 29 TL Türk Telekom

03 Aralık 2019
Haftalık 10 GB internet 29 TL Türk Telekom

Hazır kart faturasız kullanıcıları için. Türk Telekom faturasız internet paketleri arasında en yüksek olan paket Haftalık 10 GB’dır. Bu internet paketini satın aldığınızda 7 Gün boyunca istediğiniz uygulamalarda kullanabileceğiniz 10 GB internet kullanım hakkınız olur.

Mevcut tarifenin interneti bittiğinde kullanmak için yine GB’a ihtiyacın varsa bu kampanyadan faydalanabilirsin. Şimdi cep telefonundan rahat rahat internet kullanabilmek isteyen abonelere özel haftalık internet paketi. Eğer sizin de ek bir internet ihtiyacınız var ise hemen siz de 10 gb’lık paketi satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ek paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapacağın veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulur. İnstagram, Youtube ve Facebook gibi uygulamalarda çok fazla vakit geçiriyorsanız bu paket tam sana göre.

Türk Telekom Haftalık 10 GB internet Nasıl Yapılır?

Faturasız aboneler sahip olabilir. Ücretli bir pakettir. 1 hafta boyunca cepten internet kullanmanıza olanak sağlanır.

  • Paketi satın alabilmek için HAFTA10GB yazarak 5555‘e gönder.
  • Paketin fiyatı 29 TL’dir.
  • Kullanım hakları yurt içinde geçerlidir.
  • Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda silinir.
  • Faturalı hat sahipleri bu paketi satın alamazlar.

Paket dahilinde sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir. Paket iptal edilmedikçe tekrar eder.

Türk Telekom Haftalık 10 GB internet Nasıl İptal Edilir?

Haftalık 10 GB internet paketi 7 günün sonunda iptal edilmezse eğer tekrar yenilenecektir. İptal etmek için; IPTAL HAFTA10GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Kalan Kullanım Hakkını Sorgulama

Bu paketi satın aldıysanız ve kalan kullanım haklarını sorgulamak istiyorsanız KALAN HAFTA10GB    yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Güncel kampanyalar, fırsatlar için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.