Bildirimlerim

Günün Yıldızı Aylık BiP Üzerinden Her Yöne Bedava 1.000 Dakika

Günün Yıldızı Aylık BiP Üzerinden Her Yöne Bedava 1.000 Dakika

Günün yıldızı olarak adlandırdığımız Turkcell Salla kazan hediyelerinden biri olan BiP Heryöne 1000 dakika bedava hediyesi. Bu hediyeyi Turkcell faturalı ya da faturasız aboneler kampanyaya katılmaları halinde kazanabilirler.

Salla Kazan her hafta sürpriz hediyeleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Turkcell aboneleri her hafta Salla Kazan kampanyasına katılarak bu fırsatlardan faydalanabilir. Salla kazan kampanyası ile bedava internet verildiği gibi, hediye dakika hakları da verilmekte. Bu hediyelerden biri de Turkcell BiP bedava 1000 dakika hediyesidir. Bu hediyeyi kazanan Turkcell aboneleri 30 gün boyunca kullanım haklarını kullanabilirler.

Turkcell Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika Hediye

Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 DakikaHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Salla kazan kampanyasından bu hediyeyi kazanırsanız yukarıdaki tabloda belirtilen özellik geçerli olacaktır.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası

Bip bedava dakika kampanyası 2020 yılında da devam ediyor. Salla Kazan kampanyası 03 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Tarih uzatılırsa kampanya yine ilgili tarih içerisinde geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya içeriklerini Turkcell değiştirme hakkına sahiptir.

Turkcell BiP Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Kampanyaya katılan abonelere birbirinden farklı hediyeler verilmektedir. Kazanabileceğiniz hediyelerden biri de BiP uygulamasında geçerli 1000 dakika paketidir.

  • Dijital Operatör Uygulaması’nda Salla Kazan bölümüne giriş yapıp telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılım yapılabilir.

Güncel kampanyalar hakkında bilgi almak için Bildirimleri kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.