Bedava internet

Turkcell Gülümseten 6 GB Paketi (Faturasız)

04 Temmuz 2020
Turkcell Gülümseten 6 GB Paketi (Faturasız)

Hazır Kart müşterilerinin yararlanabildiği Turkcell Gülümseten 6 GB paketinin fiyatı 50 TL’dir. BiP, Dergilik, Lifebox ve TV+ uygulamalarında geçerli hediye internet hakkını da içinde barındırmaktadır. Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyasıyla sunulmakta olan, Gülümseten 6 GB tarifesi ile sadece 50 TL’ye 6 GB internetin kullanabilirsiniz, telefon rehberinizde olan kişilerle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS gönderebilirsiniz. Üstelik tarifenizde Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahildir.

4 hafta geçerli Gülümseten 6 GB Paketi ile doya doya internet ve dakika haklarınızı kullanabilirsiniz. Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası ile faturasız abonelere sunulan Gülümseten 6 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Turkcell Gülümseten 6 GB Tarifesi

Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmez, otomatik silinir. Yaptığınız kullanımlar ile alakalı bilgilendirme sms yoluyla yapılır. Kalan kullanım haklarını Dijital Operatör uygulamasından inceleyebilirsiniz.

Gülümseten 6 GB Detayları

PaketİçerikFiyat
Gülümseten 6 GB Paketi4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 1000 dakika + 1000 SMS + 6 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB +BiP’te geçerli 5GB internet+ Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 5GB internet + Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 5GB internet50 TL

Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası ile Gülümseten 6 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri yararlanabilecekler.

Gülümseten 6 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Gülümseten 6 GB Paketi satın almak için;

  • Gülümseten 6 GB Paketi’ni almak için Gülümseten 6GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  • Gülümseten 6 GB Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Dijital Operatör’den giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.
  • Paket 4 hafta geçerlidir.

Paketi alacak olan abonelerde herhangi bir kısıtlama ya da sınırlama yoktur.

Turkcell Gülümseten 6 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

 IPTAL GULUMSETEN 6GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.