Faydalı Bilgiler

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor?

Başlıklar

Getir ile sipariş vererek istediğiniz ürünü kısa bir süre içinde elde edebiliyoruz. Peki getir saat kaça kadar çalışıyor ne zamana kadar açık, getirin mesai saatleri nedir, kaçta kapanır getirde hangi saatlerde kurye bedeli ücretsiz ? Getir hafta sonu çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor hangi saatlerde çalışıyor ya da getir hafta sonu çalışma saatleri nedir 12 den sonra sipariş gelir mi getiryemek sahura kadar açık mı gibi sorularınızın yanıtını buradan öğrenebilirsiniz. Getir ile yemekten, gıdaya birçok ürünü sipariş verebiliyorsunuz. Android ve iOs uygulama mağazalarından bu kuruluşun mobil uygulamasını telefonunuza yükleyip kayıt olabilirsiniz.

Getir pandemi süreci ile beraber evden alışverişin bel kemiği olmuş durumda. Sokağa çıkma yasakları ile birlikte acaba kaçla kaç arası çalışır gece de çalışır mı diye birçok kişi merak ediyor. Getir uygulaması 7/24 hizmet vermekte istediğiniz saatte sipariş verilir .

Getir 2015 yılında getir market kuruldu ve pandemi ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyüyen firma Türkiye çapında yaklaşık 35 şehirde yer alan seçili bölgelerde 400’den fazla depo ile kullanıcılara hizmet vermektedir.

Pandemi sürecinde büyük şehirlerde oldukça çok kullanılan mobil uygulama olan Getir günün her saati ( akşam dahil )sipariş kabul etmekte.

Getir Çalışma Saatleri

Getir çalışma saatleri için herhangi bir saat aralığı bulunmamakta. Tabi şuan Sokağa çıkma yasakları olmadığından 7 / 24 sipariş alıyor yani hizmet vermekte çalışmaya devam etmekte. Salgın ile birlikte tekrardan sokağa çıkma yasakları ve evlere kapanış başlar ise çalışma saatlerinde değişiklik olabilir. Geçen kısıtlamalarda teslimat saatleri şu şekildeydi,

  • Hafta içi sabah saat 08:00 ile 24:00 arası
  • Hafta sonu saat 08:00 ile 24:00 arası
  • Getir yemek 07:00 ile 24:00 arasında hizmet vermekteydi.

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor

Uygulama üzerinden kuryenin nerde olduğunu görüntüleye biliyorsunuz. 15 dakika içerisinde siparişinizi kapınıza getiriyor. Uygulama üzerinden kuryeye not bırakabiliyorsunuz.

Tam kapanmada olduğunda cumartesi pazar market su siparişleri için saat 10.00-17.00 arasında hizmet veriyor , Getir yemek ise 10.00 – 24.00 saatleri arasında getirir . Eğer tekrar tam kapanma olursa saatler büyük ihtimal yine böyle olacaktır.

Getir Pazar Saat Kaça Kadar Açık

Getir pazar saat kaça kadar açık, açılış saati kaç, kaçta açılır Şuan ülke genelinde sokağa çıkma yasağı olmadığından pazar günleri de günün her saati hizmet vermekte. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğunda bu durum getir çarşı ve getirsu için de değişebilir. Tam kapanmada saat 10 ile 17 arası hizmet verdi. Şuan herhangi bir kısıtlama olmadığından getir üzerinden 7/24 sipariş verebiliriz. Siparişi verdikten sonra çıka ekrandan kapının çalınmamasını seçebilir ve kapıya bırakıp gidilmesini seçebilirsiniz.

Getir Saat Kaçta Kapanıyor

Getir saat kaçta kapanıyor, şuan Getir uygulamasının herhangi bir saat sınırlaması yok onun için 7/24 siparişinizi alıp kapınıza servis yapıyor . Tabi pandemi etkisini artırıp tekrardan sokağa çıkma yasakları başlarsa bu sistem değişe bilir. Önceki kapanmadaki gibi saat 08:00 ile 24:00 arası hizmete geçilebilir.

online alışverişte en çok kullanılan uygulama olan Getir çalışma saatleri bu şekilde. Herhangi bir değişiklik olursa yazı üzerinden güncellemeleri sağlanacaktır.

Getir Ramazanda Saat Kaça Kadar Çalışıyor Açık

Getir Ramazanda saat kaçta başlıyor kaçtan kaça kadar çalışıyor? Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Getir kuryelerinin saat kaça kadar açık olduğu da merak edilen konular arasında. Alışverişini Getir uygulaması üzerinden yapıp kapıya kadar getirilmesini isteyenler Getir ve türevi uygulamalar kullanmaktadır. Getir’in Ramazan ayı için çalışma saatleri aynıdır ve bir değişiklik yoktur. Sizler de ihtiyaç durumunda aklınızda soru kalmadan getirden sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu