Haberler

Getir Yemek ilk Sipariş 30 TL Kampanyası 2024

Başlıklar

Getir İlk Sipariş kampanyası detayları ve Getir yemek İlk sipariş 30 TL indirim nasıl yapılır bilmeyenler için detaylar. Getir İlk siparişte 30 TL İndirim Bitti Mi devam ediyor mu? getir’de ilk sipariş nasıl verilir

Getir ilk sipariş 30 TL indirim kodu nasıl kullanılır sorusu genelde ilk defa bu uygulamayı kullanan kişiler tarafından sorulan sorulardandır. Getir uygulaması son dönemde en çok indirilen ve kullanılan uygulamalardan biri oldu. Öyle ki getiryemek yemeksepeti ile yarışır halde diyebiliriz.

Avantajı ise Getir büyük ve getirçarşı ile alışverişe çıkmadan market alışverişiniz için çerez ve yiyecek içecekleri bile alma seçeneğiniz var. Ayrıca Getir yemekte ile yemek siparişi vermek de mümkündür. Ayrıca yaptığı kampanyalar sayesinde müşterilerini mutlu etmeyi de başarıyor. Siz market listenizi oluşturun ve Getir uygulamasından ürünleri sipariş edin Getir getirsin. En küçük üründen yemek ürünlerine kadar siparişine ekleyebileceğiniz bu uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır. İlk olarak uygulamayı Android ya da İos cihazınıza ücretsiz yükleyin. Ardından üyelik girişi yaparak hemen kullanmaya başlayın.

Getir Yemek ilk Sipariş

Getir Yemek ilk Sipariş indirimi kampanyası nasıl yapılır? Getir ile yemek siparişi verecek olan ve Getir uygulamasını ilk defa kullanarak ilk siparişlerini verecek olanlar bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyadan faydalanabilmek için minimum 130 TL’lik sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu sayede getirde 130 TL’lik siparişinize 30 TL indirim yapılır ve ödeyeceğiniz ücret 100 TL olarak güncellenir.

Getir yemek ilk sipariş indirim kodu ile alakalı detayları aşağıdaki başlıklardan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca uygulamada indirim kodunu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız yine alt başlıkları incelemenizi öneririz.

Getir İlk Sipariş Kampanyası 30 TL indirimi

Getir uygulamasını ilk defa kullanacak olanların ilk siparişlerine 30 TL indirim verilmektedir. Getir ilk sipariş kampanyası 30 TL üye olan herkes için geçerlidir ve ekstra bir şart aranmamaktadır.

Kampanya dışında 30 TL kodunu kullanıp siparişlerinizde indirim alabilirsiniz. Örneğin 150 TL’lik bir alışverişi bu indirim kodunu kullanarak sadece 120 TL’ye alabilirsiniz. Peki indirim kodu nasıl ne zamana kadar kullanılır?

 • Kampanyadan faydalanabilmek için en az 130 TL’lik alışveriş yapmanız gerekir.
 • Sepeti onayladıktan sonra “Sipariş ver” ekranına geçin. Ödeme kısmında kampanya seç bölümünü açın.
 • “130 TL ve üzeri siparişinize 30 TL indirim” kampanyasını buradan seçin.
 • Sonrasında siparişinizi onaylayabilirsiniz.
 • Önce ödeme bilgilerini girmeli daha sonrasında ise kampanyayı seçmeniz gerekir.

Getir İlk Siparişe 30 TL İndirim Kodu

Getir uygulamasına özel indirim kodlarını uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Getir ilk siparişe özel 30 TL indirim kodu istediğiniz siparişinizde kullanabiliyorsunuz. Ancak bu indirim kampanyası sadece ilk siparişlerde geçerlidir sıradaki siparişlerinizde böyle bir indirim olmuyor . Uygulamada bulunan indirim kod miktarları aşağıdaki listedeki gibidir.

 • Ekstra %10 indirim kodu
 • 20 TL indirim kodu
 • Market alışverişlerinde 10 TL indirim kodu
 • Yemek siparişlerinde 15 TL indirim kodu
 • 50 TL promosyon kodu
 • 25 TL indirim kodu

Bütün kodları görmek için uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Getir İlk Siparişte 30 TL İndirim Bitti Mi

Getir ilk siparişte 30 TL indirim bitti mi sorusu da yeni kullanacak kişiler tarafından sorulan bir diğer sorudur. Getir 30 TL indirim kampanyası devam etmektedir. Getir ilk 130 TL ve üzeri siparişlerde bu indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Getir İlk Sipariş 50 TL indirim

Getir kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Getir zaman zaman yaptığı kampanyalar ile 20 + 30 TL‘lik indirim sunuyor. Daha sonraki getirden siparişlerinizde de market ya da yemek siparişinde bazı indirimleri oluyor. Getir uygulamasını hemen telefonunuza yükleyip ardından kayıt olarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. İndirim şartlarına uygun alışveriş yapıp eviniz için tasarrufta bulunabilirsiniz. Halen daha Getir uygulamasını telefonunuza yüklemediyseniz buradan yükleyebilirsiniz.

Ayrıca getir’in hangi saatlerde çalıştığını bilmiyorsanız Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor başlığını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu