Bedava internet

Fatura Dostu Türk Telekom Ek 5 GB internet 15 TL

18 Ekim 2019
Fatura Dostu Türk Telekom Ek 5 GB internet 15 TL

Bu kampanyaya fatura dostu adını verdik çünkü 5 GB aylık ek internet paketini sadece 15 TL karşılığında almanıza olanak sağlıyor. Faturalı hat kullanan Türk Telekom müşterileri, kullanım hakları bittiğinde eğer internet kullanmaya devam ederse aşım ücreti ile karşılaşabiliyor. Bildiğiniz gibi interneti aştığınızda bunun ücretini de çıkacak olan dönem faturanızda ödüyorsunuz. Bu yazımızda fatura dostu Türk Telekom ek 5 gb internet 15 TL kampanyası hakkında bilinmeyenleri yazdık.

Aşım yapmak yerine ek 5 GB internet hakkını alarak çok daha avantajlı bir kullanım elde edebilirsiniz. Son zamanlarda TV ve internet reklamlarında Ek GB Alıyorum 90’ları Yaşamıyorum Paketini bolca görmüşsünüzdür. Bu reklam Türk Telekom 5 GB ek internet paketinin tanıtımı için yapıldı.

EK GB ALIYORUM 90’LARI YAŞAMIYORUM İNTERNET PAKETİ

İnstagramda ve buna benzer bir çok uygulamada uzun soluklu zaman geçirenlerin genelde interneti erken bitiyor. Paketin yenilenme tarihine kadar da uzun süre internetsiz kalabiliyorlar. Bunun yerine Videoları, paylaşımları yarıda kalanlar, GB’ları bittiğinde 90’ları yaşayanlar için Ekstra 5GB paketi bulunuyor. Aylık 5 GB mobil cepten internet ayda sadece 15TL. Üstelik faturalı abonelere özel ek 15 GB cepten internet de ilk alım sonucunda hediye.

TÜRK TELEKOM FATURALI EKSTRA 5 GB İNTERNET NASIL YAPILIR?

BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki paketleri kullanan tüm bireysel faturalı aboneler kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil abonesi olanlar kampanyadan faydalanamayacaklardır.

  • Paketi satın almak için: EKSTRA 5GB yazıp 5555’e gönderin.

Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonunda ise paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

TÜRK TELEKOM EKSTRA 5 GB PAKETİ 15 GB BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?

  • Kampanya dahilinde 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan abonelere kampanyaya katılmaları halinde ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB bedava internet hediye edilir.

TÜRK TELEKOM FATURASIZ EKSTRA 5 GB İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

Paket AdıAylık Ek 5 GB Paketi
Paket İçeriği5 GB Cepten İnternet
Fiyatı15 TL / 30 gün
Nasıl YapılırEKSTRA5GB yaz 5555‘e ücretsiz SMS gönder

Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TEKNOSACELL haricindeki bireysel faturasız paketlerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları paketlerindeki abonelerden aşağıdaki şartları sağlayanlar faydalanabilirler.

Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.

İlgili paketten 1 GB ve üzerinde internet faydasına sahip her şey dahil tarifelerinden herhangi birine son 30 gün içinde kayıt olan müşteriler yararlanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.