Magazin

Eslem Akar kimdir? Eslem Akar nereli ve kaç yaşında

Başlıklar

Eslem Akar, 23 Mart 1998 yılında doğdu. İlk defa TRT ekranlarında yayınlanmış olan Sen de Gitme dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. atan Eslem Akar hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde. Eslem Akar nereli ve kaç yaşında?

ESLEM AKAR KİMDİR

Eslem Akar, 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da hayata geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları’nda yaptı. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisi olarak biliniyor.

Eslem Akar’ın rol aldığı diziler ve filmler

2018 – 4N1K İlk Aşk (Ece) (TV Dizisi)
2018 – Avlu (Ecem) (TV Dizisi)
2011 – Sen de Gitme (Elif) (TV Dizisi)

2011-2013 yılları arasında TRT 1’de yayın hayatına devam eden Sen De Gitme adlı dizi ile oyunculuk hayatına başladı. 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde 4 yıl süresince grup dersleri aldı, Eslem Akar, Avlu dizisinde de Ecem karakterine hayat verdi, ardından da Fox Tv’de yayınlanan; oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Burak Yörük, Eslem Akar, Suğdem Gözalır, Gizem Güneş, Tuğçe Kıltaç, Bülent Alkış, Beyti Engin gibi isimlerin de yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizi filminde Ece karakterini canlandırdı. Eslem Akar, 1.60 metre boyunda 54 kilo ve Koç burcudur.

Başa dön tuşu