Bildirimlerim

Eski Herkesin Yüklediği 5 Android Oyun 2019

11 Ekim 2019
Eski Herkesin Yüklediği 5 Android Oyun 2019

Eski Herkesin Yüklediği 5 Android Oyun 2019. Android oyunlar kendilerini giderek geliştirmektedir. Bu neden yüzünden geçmişte oynanan oyunlarla güncel olanlar belli farklar içerebilmektedir. İşte yakın geçmişe kadar hemen herkesin telefonunda bulunan 5 önemli oyun.

Gold Miner

Gold Miner oyunu ilk olarak bilgisayarlar üzerinden oynanmaya başlanmıştır. Ancak ilerleyen zamanlarda oyunun Android cep telefonlarından oynanması da mümkün hale gelmiştir. Halen indirilerek ücretsiz bir şekilde oynanan oyunda amaç yeraltında bulunan madenleri toplamaktır. Üstelik altın arayışları elmas edinimleri ile de sonlanabilmektedir. Şansları yaver gitmeyen oyuncular madenden taş da çıkarabilmektedir.

Pou

Pou, hemen herkesin cep telefonunda olan klasik Android oyunlardan biridir. Sanal bebeklere benzediği için piyasaya ilk sürüldüğünde büyük bir beğeni toplamıştır. Günümüzde de halen müptelaları bulunan oyunda Pou isminde bir karakter bulunmaktadır. Karakterin bakımından tamamen oyuncular sorumludur.

Zumble Classic

Sevilen Android oyunları listesinde de olan Zumble Classic, renk dizilimleri üzerine kurulmuştur. Bu oyunun geçmişi de bilgisayarlara dayanmaktadır. Oyuncular bölümlerde farklı renklerde olan misketleri ateş ederek ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede bölüm başarılı şekilde tamamlanarak bir sonraki aşamaya geçiş mümkün olmaktadır.

Angry Birds

Milyonları peşinden sürükleyen oyunlardan biri olarak gösterilen Angry Birds, çıktığı dönemde pek çok rekora imza atmıştır. Kuşların domuzlarla olan savaşını anlatan oyunda pek çok farklı özellikte kuş da bulunmaktadır. Üstelik oyuncular halen oyunun gelişmiş sistemlerini cihazlarına ücretsiz bir biçimde indirebilmektedir.

Temple Run

Temple Run, efsane Android oyunları listesinde bulunmaktadır. Oyun sistemi sayesinde ormanda kaçan farklı karakterleri ekranlara getirmektedir. Oyun içerisinde karakter değişimleri için belli görevlerin tamamlanması gerekmektedir. Popülaritesini ikinci sürümü ile devam ettiren oyun halen indirilmeye uygundur. Oyunun indirilmesi için bir ücret ödenmesine gerek yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.