Bildirimlerim

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği 6 Saç Modeli

27 Kasım 2019
Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği 6 Saç Modeli

Kadınlar için büyük bir öneme sahip olan saçlar, özgüvenlerinin kaynağı olarak da bilinmektedir. Kuaförden yeni çıkan bir kadın bu anlamda önüne çıkabilecek her türlü engeli aşabilir çünkü saçlarıyla dünyaya meydan okuyacak öz beğeniye sahiptir. Fakat başarılı saç modeli için öncelikle kişinin yüz tipine uygun saç modelini bulması ve kendine yakıştığına inandığı bir saç kesimini fark etmesi gerekecektir. En güzel kadın saç modelleri arasında bu yüzden ilk sırada kendine yakışan saç modeli gelmektedir.

Saç kurutma makinesi, saç maşası gibi aletler sık kullanıldıklarında saçı kurutur, koparak dökülmeleri artırır ve uçların daha sık kırılmasına neden olur. Yıkandıktan sonra evde oturacaksanız saçlarınızı havluyla çok fazla hırpalamadan olabildiğince kurutun ve doğal kurumaya bırakın. Saçınızı ıslakken kesinlikle fırçalamayın. Saç kurutma makinesi kullanacaksanız en azından en soğuk ayarında kullanmaya çalışın.  Böylece saçlarınızın kurumasını ve kırılmasını önlemiş olursunuz.

Erkeklerin Beğendiği Saç Modelleri

blank
blank
blank
blank
blank
blank

En Güzel Kadın Saç Modelleri Doğal Görünümden Yana

Uzun ve parlak görünen saçlar, her zaman kadınların beğendiği saç modelleri arasında ilk sıralardaki yerini almaktadır. Hele ki bir de düz ise, daha da başka bir hal alacaktır. Kadınlar arasında bir sır gibi saklanan bir diğer saç modeli ise aslında uzun uğraşlar sonucu elde edilen ama biraz da özenilmemiş havası katan gevşek at kuyrukları olmaktadır.

En Güzel Saç Kesimleri

Özellikle doğallıktan yana olanların tercih ettiği bu saç modeli, günümüzün modalarından da bir tanesi olarak sevilerek kullanılmaktadır. Hazır doğallık demişken, su dalgası kadar narin dalgaların olduğu ve hareketli görünen saçlar da, günümüzün en güzel kadın saç modelleri arasındaki yerini başarılı bir şekilde korumayı sürdürmektedir.

Omuz üstünde bulunan ve hem enseye yakın hem de omuza uzak olmayan saçlar da kadını hem çekici bir görünüm kazandıran hem de doğal bir hareket barındıran saçlar arasında yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.