Magazin

Eda Sakız Kaç Yaşında (Boy Kilo)

Eda Sakız kaç yaşında? Eda Sakız boyu ve kilosu kaç? Eda Sakız Sosyal Medya Hesapları hakkında detaylı bilgiler.

Eda Sakız Kimdir?

Gerçek AdıEda Sakız
Doğum Tarihi01.01.1999 Yılında Doğmuştur
BurçYay
Boy1.68
Kilo60 civarındadır
EğitimLise

Doğum yılı 1999 olan Eda Sakız’ın boyu 1.68 cm, kilosu ise 60 civarındadır. Kilo değişken olduğundan net bir rakam yazmak doğal olarak imkansız. Mersin doğumlu olan Eda Sakız İstanbul’da yaşamaktadır. Başarıyı ve hayallerini İstanbul’da gerçekleştirebileceğini düşündüğünden İstanbul’a taşınmıştır.

5 yıl kadar bir otelde barmen olarak çalıştığını söylemiştir. Daha sonra ise sosyal medya platformuna daha ciddi bir şekilde yönelmiştir. Fanları için Antalya da 3 defa buluşma yapmış ve hayranları tarafından bir çok hediye ve övgü almıştır.

Eda Sakız Sosyal Medya Hesapları

Tiktok videoları paylaşmaya 2019 senesinde başlamıştır. Tiktok hesabında takipçi sayısı 3.9M ulaşmıştır. Resmi instagram hesabında ise 900 binden fazla takipçisi vardır. Youtube hesabında ise 441 B aboneden fazla takipçisi vardır.

Müzik ile alakalı da projeler yapan Eda Sakız, son olarak Eda Sakız – Avare isimli video klipli şarkısını yayınlamıştır. Bu şarkıyı resmi Youtube kanalından dinleyebilirsiniz.

Youtube Hesabı için: Eda Sakız Youtube

Tiktok Hesabı için: Eda Sakız Tiktok

Instagram Hesabı için: Eda Sakız Instagram

Eda Sakız Kaç Yaşında

Eda Sakız Kaç Yaşında sorusu da sevenleri tarafından sıklıkla araştırılan şeylerden biridir. Eda Sakız Kaç Yaşında sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz; 1999 yılında doğmuştur. Bu durumda 2022 yılı itibariyle 23 yaşına girmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu