Magazin

Ebrar Karakurt Sevgilisi

Ebrar Karakurt sevgilisi, Ebrar Karakurt’un sevgilisi kim? Ebrar Karakurt’un sevgilisi İmge kimdir kaç yaşındadır ve nerelidir? Ebrar Karakurt hakkında en çok merak edilen şeylerden biri de sevgilisinin kim olduğudur. Milli Voleybol Takımında oynayan Ebrar Karakurt, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda gösterdiği performans ile takımına çok fazla katkıda bulunmuştur.

Kendinden çok sık söz ettiren 22 yaşındaki Ebrar Karakurt son zamanlarda özel hayatı ile gündeme gelen isimlerden. Kız arkadaşıyla Instagram’da gönderi paylaşan Ebrar Karakurt sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Instagram’da #EbrarKarakurt etiketi ile binlerce kişi Ebrar Karakurt hakkında gönderiler oluşturdu. Ebrarın kız arkadaşı ile olan fotoğrafı yaklaşık 16 saatte 160 binden fazla beğeni aldı.

Ebrar Karakurt Sevgilisi

ebrar karakurt imge

Ebrar Karakurt instagram’da oluşturduğu gönderi ile ilişkisini açıkladı diyebiliriz. Gönderi binlerce kişi tarafından yorum aldı. Ebrar Karakurt ve sevgilisi İmge’nin kim olduğu hayranları tarafından çokça araştırılıyor.

ebrar karakurt sevgilisi kim

Ebrar Karakurt Sevgilisi İmge Kimdir?

Ebrar Karakurt’un kız arkadaşının yani sevgilisinin adının İmge olduğu biliniyor. Ebrar Karakurt ve İmge’nin bir süredir küs olduğu da yakın zamanda çıkan haberlerden oldu. İmge hakkında henüz net bilgi yok. Sadece İmge’nin yurt dışında yaşadığı bilinmektedir. Kısa süreli küslüğün ardından Ebrar Karakurt ve İmge’nin tekrar barıştığına dair haberler de son zamanlarda sıklıkla gündeme geliyor.

ebrar karakurt sevgilisi imge

Ebrar Karakurt Kimdir?

17 Ocak 2000 yılında dünyaya gelen Ebrar Karakurt 22 yaaşındadır.

Ebrar Karakurt Türk milli voleybolcudur.

Genç oyuncu Pasör çaprazı pozisyonundadır.

Ebrar Karakurt İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara’da forma giymektedir.

Boyu 1,96 cm’dir. Karakurt voleybola çok küçük yaşlarda başlamıştır.

Ebrar Karakurt 12 yaşındayken VakıfBank Spor Kulübü’nde voleybola başlamıştır.

Ebrar Karakurt (d. 17 Ocak 2000, Balıkesir), Türk voleybol oyuncusudur. Pasör çaprazı olarak oynamakta olan Karakurt‘un boyu 1,96 metredir. 2021 yılında Türkiye kadın millî voleybol takımı ve İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara’nın oyuncusu olarak oynamaktadır.

Ebrar Karakurt Sevgilisi 2022 yılında en çok merak edilen haberlerdendir. Ebrar Karakurt Sevgilisi kimdir. Ebrar Karakurt Sevgilisi nereli ve kaç yaşında gibi sorularınızı yanıtlamaya çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu