Turkcell Bedava internet

Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası

Faturalı hat ve faturasız hat kullanan Turkcell aboneleri kampanya kapsamında günlük 1 gb bedava internet kazanabiliyorlar. Dijital Güvenlik servisi sayesinde güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içerik bulunan internet sitelerine giriş yaptığınızda sistem sizi otomatik olarak uyarır. Ayrıca, e-posta ve sosyal medyada kullanılmakta olan adreslere ilişkin şifrelerin ele geçirilmesi halinde otomatik uyarı verir.

Turkcell Dijital Güvenlik Nedir?

Turkcell Dijital Güvenlik servisi aboneliği başlatıldıktan sonra günlük 1 GB’ınız tanımlanacaktır, tanımlama gerçekleştikten sonra kullanabilirsiniz. Her ay yenileme döneminde 1GB hediyeniz otomatik yenilenir. Şifre sızıntı hizmetinden faydalanabilmek için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekir. Bu hizmetin ücreti 4,99 TL/ay’dır.

Turkcell hattınızdan mobil internette dolaşırken servis sizi tüm cihazlarda koruma sağlar.

Nasıl abone olabilirim?

Dijital Operatör uygulamasından ya da GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj göndererek bu servisi alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell mağazalarından veya çağrı merkezimizden de abonelik yapılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Aboneliğiniz başladığı andan itibaren Dijital Güvenlik Servisini kullanmaya başlarsınız. Güvenli olmayan sitelerin cihazınıza virüs bulaştırmasına izin vermez. Virüslü sitelerde size uyarı verir. Bu sayede bilgilerinizi güvende tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu