Bedava internet

Çukur Dizisi Genç Osman Şarkısı

05 Kasım 2019
Çukur Dizisi Genç Osman Şarkısı

Çukur Dizisi 3. Sezon 7. Bölümde çokça çalan Genç Osman Şarkısı Barış Manço’ya aittir. Bu şarkı o kadar çok çaldı ki akıllara yeni bir dizi mi geliyor sorusunu getirdi. Bildiğiniz gibi Ay Yapım’ın diğer dizilerinde de çıkacak olan yeni dizi filmler için sinyaller gönderilmişti.

Çukur 3. Sezonun 7. Bölümünde (74. Bölüm); Cumali’den gelen haber sonrasında Yamaç, Kemal’i ağabeyinin yanına gönderdi. Cumali ve Kemal, ilk müdahale olarak Dağhan’ın saklandığı evi buldular. Havanın kararmasıyla “Genç Osman” türküsünü yüksek ses açıp Dağhan’a orada olduklarını bir nevi haber verdiler.

Çukur Genç Osman Sahnesi

Sahne Youtube’a eklendiğinde burada paylaşılacaktır.

Çukur Genç Osman Şarkısı Youtube

Çukur 74. Bölüm Baskında çalan şarkı;

Çukur Yamaç Genç Osman Şarkısı

Çukur dizisi çalan müziklerle de bir çok kişinin beğenisini topluyor. Çukur 3. Sezon 7. Bölümde çalan şarkının adı : Hey Gidi Koca Topçu – Genç Osman – Barış Manço olarak bilinmektedir. Dizinin 3. Sezon 8. bölümü heyecanla bekleniyor.

Dizi sürekli izleyicilerini bir nevi ters köşe yaparak 3 sezondur kendine bağlamayı başardı. İlk çıktığında tek sezonluk dizi olarak planlansa da seyirci potansiyeli çok olduğundan şu sıralar 3. sezon devam ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.