Magazin

Tiktok Cemre Solmaz

Tiktok denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Cemre Solmaz kimdir? Türkiye genelinde en çok takipçisi olan Tiktoker’lardan biri olan Cemre Solmaz’ın şuan 103 Takip Edilen, 8.3M Takipçiler, 651.7M Beğeniler olmak üzere çok yüksek etkileşimleri var. Her bir videosu yaklaşık 500 bin ila 10 Milyon arasında izlenmeye ulaşıyor. Peki fanlarının merak ettiği şeyler olan Cemre Solmaz kaç yaşında, nereli, instagram ve twitter adresleri aynı zamanda Cemre Solmaz yeni sevgilisi gibi soruların yanıtlarını detaylı bir şekilde araştırıp burada yanıtlamaya çalıştık.

Bu arada hatırlatmak isteriz ki Cemre Solmaz bizim de taktir ettiğimiz Tiktok kullanıcılarından biri. Uygulamayı eğlence amaçlı kullanıyor aynı zamanda insanları kırıcı ya da üzecek herhangi bir davranışta bulunmuyor. Bunun sonucunda ise takipçilerinden sürekli övgüler alıyor, bize kalırsa hak bunları hak ediyor da.

Cemre Solmaz popülerlik kazandıktan sonra 2019 yılında TikTok ödülü aldı ve bundan sonra geniş kitleler tarafından tanınmaya ve takipçi sayısında da ciddi artışlar oldu.

Cemre Solmaz Kimdir?

TikTok fenomenleri arasında en çok tanınanlardan biri olan Cemre Solmaz 13 Nisan 2000 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğdu. 2021 yılında 21 yaşına giren Cemre Solmaz, çektiği videolar ile geniş kitlelerce tanındı. Ardından Instagram ve YouTube’de popüler hale gelmiştir. Tiktok’ta kazandığı etkileşimlerden sonra 2019 yılında Tiktok ödülünü almıştır. Genç kızların ve erkeklerin sevgilisi olan Solmaz genelde şarkılara videolar çekmesi ile tanınıyor.

Cemre Solmaz Nereli?

cemre solmaz nereli

Güzel TikTok ve sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğdu. Karadenizlidir. Videolar çekip ün kazandıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır ve halen İstanbul’da yaşamaktadır.

Cemre Solmaz Kaç Yaşında

13 Nisan 2000 doğumlu olan Cemre Solmaz şu an 21 yaşındadır.

Cemre Solmaz Ailesi

Cemre Solmaz’ın annesi ve babası ayrıdır. TikTok fenomeni Cemre Solmaz annesi ve abisi ile kimi zaman Instagram hesabından fotoğraflar paylaşmaktadır.

Cemre Solmaz Boyu ve Kilosu Kaç? 2021

Hayranları tarafından merak edilen bir diğer şey ise fenomenin boyu ve kilosu olmuştur. Boyu sabit olduğu için bilinse de kilosu da tahminler arasında yer almaktadır.

Cemre Solmaz Boyu ve Kilosu 

Boyu Kaç Cm: 1.68 cm’dir.

Kilosu: 50 kilo

Cemre Solmaz Fotoğrafları 2021 Yeni

Cemre Solmaz’ın Instagram’da paylaştığı en yeni fotoğrafları.

Cemre Solmaz’ın Sevgilisi Var mı? Kim 2021

Cemre Solmaz’ın bir süre yine Tiktok Fenomeni olan Cellat36 ile bir arkadaşlığı olmuştur. Fakat çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmışlardır. Hatta bu ilişkiyi onaylayanlar kendi minik fan kitlesini de oluşturmuştur. #Cemcel gurupları ve toplulukları halen Youtube, Instagram ve Tiktok gibi platformlarda karşımıza çıkmaktadır.

Cemre Solmaz’ın Mesleği Ne

Cemre Solmaz hemşirelik bölümünü bitirmiştir. Ardından 2 yıllık hemşirelik okuduktan sonra mezun olup, özel bir hastanede işe başlamıştır. Fakat son dönemlerde TikTok ve YouTube gibi platformlarda içerikler ürettiğinden mesleğini yapmamaktadır. Cemre Solmaz hemşire mi? sorularını da yanıt vermiş olmak istedik.

Cemre Solmaz TikTok Takipçi Sayısı 2021

Her geçen gün takipçi sayısı artsa da şu an güncel sayı 8.3 Milyondur. Aynı zamanda 103 kişiyi takip etmektedir. Videolarının toplam beğenilme sayısı ise 651.7 Milyondur.

Cemre Solmaz tik tok videoları

Cemre Solmaz TikTok Profilihttps://www.tiktok.com/@cemresolmaaz?lang=tr

Cemre Solmaz YouTube

Youtube kanalında da oldukça fazla takipçisi vardır. 2,11 Mn abonesi olan fenomenin videoları da çok fazla ilgi görmektedir.

Cemre Solmaz Youtube Videoları için: Cemre Solmaz Youtube Kanalı sayfasını ziyaret edin.

Cemre Solmaz Instagram Fotoğrafları ve Hesabı 2021

Cemre Solmaz’ın Instagram’da da bir hayli çok takipçisi var. 2.7 Milyondan fazla takipçisi olan fenomenin, 204 kişiyi takip ettiğini fark ettik. Ayrıca toplamda 136 gönderisi bulunmaktadır.

Cemre Solmaz Instagram Hesabı için: Buradan giriş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu