Bildirimlerim

Bu Hafta En Çok Yüklenen 5 Mobil Uygulama

20 Kasım 2019
Bu Hafta En Çok Yüklenen 5 Mobil Uygulama

Android uygulamaları Google Play üzerinde farklı şekillerde sıralanabilmektedir. Son zamanlardaki indirme oranlarına göre yapılan sıralamalar sayesinde herkesin hangi uygulamaları tercih ettiği de görülmektedir. Sizler için hazırladığımız ilk beşte son dönemlerin gözde uygulamalarını bulabilirsiniz.

blank

Whatsapp Messenger

Akıllı cep telefonları demek internet üzerinden iletişim kurmak demektir. Bunun için akla gelen ilk uygulama ise Whatsapp Messenger şeklindedir. Uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik metinli iletişimlerin yanı sıra yine ücret ödenmeden sesli ve görüntülü görüşmeler de yapılabilmektedir. 

blank

YouTube Music

YouTube Music, son aylarda en çok yüklenen Android uygulamalarındandır. Uygulama, Youtube ekranının videolardan ayrılmasını sağlamaktadır. Böylelikle müzik severler istedikleri müzikleri kaliteli bir şekilde dinleyebilmektedir. Uygulamanın bir artısı da popüler müzik listelerine anında ulaşabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu da kesintisiz müzik zevki yaşatmaktadır.

blank

Messenger

Messenger üzerinden iletişim kuran milyonlarca insan bulunmaktadır. Facebook kullanıcılarının ayrı ve özel bir alanda birbirileri ile konuşmasını sağlayan uygulama ücretsiz bir şekilde temin edilebilmektedir. Üstelik uygulama, geliştirmelerden sonra daha pratik bir şekilde kullanılabilmeye başlanmıştır.

blank

Instagram

Sosyal medya deninde ilk akla gelen Android uygulamalarından birini de Instagram oluşturmaktadır. Instagram kullanıcıları uygulama ile birlikte birbirlerini takip edebilmektedir. Üstelik artık takipler sonucunda sadece fotoğraf paylaşımları elde edilmemektedir. Kullanıcılar herkesin görebileceği ya da belli kesimlere özel canlı yayınlar açarak da paylaşımlarını gerçekleştirebilmektedir.

TikTok

Tiktok çok indirilen Android uygulamalarına kısa sürede giriş yapmıştır. Uygulama bir video topluluğu olarak tanımlanmaktadır. Katılımcılar sadece çekilen videoları takip ederek zaman geçirebilmektedir. Bunun yanı sıra isteyen katılımcılar kendi videolarını çekerek takipçileri ile paylaşabilmektedir. Videolara özel efektlerin uygulanabilmesi ve farklı seslerin eklenebilmesi uygulamanın önemli ve beğenilen özelliklerindendir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.