Bildirimlerim

Bol internetli Türk Telekom Mavi X Large 12 GB tarifesi

05 Kasım 2019
Bol internetli Türk Telekom Mavi X Large 12 GB tarifesi

Bol internet içeriği ile Türk Telekom Mavi X Large 12 GB paketi kampanyası. Faturasızdan faturalıya geçiş yaparken kullanılabilecek avantajlı tarifelerden biridir. Çok fazla internet kullanan ve faturalı olmak isteyenler için önerilebilecek bir tarifedir. Eğer 26 yaş altındaysanız Selfy tarifeleri size daha faydalı olacaktır.

Tarife Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Mobil tarife seçerken kural şudur; kullanımına göre paket seçmelisin. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse, kullanmadığınız içeriğe para vermek zararınıza olacaktır, yetersiz gelen bir pakete gelip aşım yaparsanız yine zararınıza olacaktır. Bu nedenle cihazınız üzerinden aylık ne kadar internet tükettiğinizi kontrol edip buna göre tarife seçimi yapmanızı her zaman öneriyoruz. Hem dakika bakımından hem de internet bakımından kullanımlarına uygun tarife seçimi ilerleyen sürede başınızın ağrımamasına yardımcı olur.

İnstagram, Facebook, Youtube uygulamaları oldukça fazla internetimizi tüketiyor. Whatsapp uygulamasını en çok kullandığımız uygulama olsa da en az interneti bu harcıyor. Tabi görüntülü ve sesli aramalar yapılırsa bu uygulamada biraz fazla internet tüketecektir. Bu nedenle paylaştığımız bu tarife size uygun paketlerden biri olabilir. Güncel kampanyalar için Türk Telekom bedava internet sayfasında yer alan fırsatlara bakın.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Paketi

Faturasız hattından faturalı hatta geçiş yapacak abonelere özeldir. Paket içeriği aşım ve ücretlendirme bilgisi aşağıdaki tablodaki gibidir.

Mavi X Large 12 GB Tarifesi
İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret*57 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret**67 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet12 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi750 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS5000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi250MB/9 TL

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Faturasız hattan faturalıya ilk defa geçiş yapacak aboneler Türk Telekom mağazalarına uğrayarak bu tarifenin seçimini yapıp faturalı tarifeye geçebilirler.
  • Faturalı pakete geçtiğinizde her ay faturanızı ödemeniz gerekir.

Mavi X Large tarifesine geçen abonelere ücretsiz e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internet hakkı verilmektedir. Güncel kampanyalar ve tarifeler ile alakalı detaylı bilgiler için bedavagb.com sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.