Bildirimlerim

BiP’ten Whatsapp’ı Kullananları kıskandıran 3 Özellik

07 Kasım 2019
BiP’ten Whatsapp’ı Kullananları kıskandıran 3 Özellik

BiP uygulamasında Whatsapp’ta olmayan bir çok özellik bulunuyor. Otomatik çeviri ve buna benzer. Fakat aralarında bulunan 3 özellik ise Whatsapp’ta yok ve Whatsapp kullanıcıları sırf bu yüzden BiP uygulamasını da telefonlarına yüklüyorlar. Yerli mesajlaşma uygulaması olan BiP’in kendini bu kadar geliştirmesi gurur verici.

BiP uygulamasının kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Kullanıcı sayısının artması ise uygulamanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Bir çok kişi bu uygulamayı Aramaları bip üzerinden almak için ya da güncel kampanyalardan faydalanmak için kullanıyor. Turkcell müşterisi olmayan mobil cihaz kullanıcıları ise BiP uygulamasını bu 3 özellikten dolayı tercih ediyor.

10 kişiyle HD görüntülü görüşme

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğiniz gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin. Ayrıca gönderdiğin video ve fotoğrafların da kalitesi düşmez.

BiP Uygulaması ile iki ayrı telefon taşımaya son

BiP ile iki telefon taşımaya son! BiP ile diğer numarandan da arama ve mesajlaşmalarını aynı telefondan yapabilirsin. BiP üzerinden GSM aramalarını yapabilir, Bip’i olmayan arkadaşlarınla da sınırsızca konuşabilirsin.

Kaliteli medya paylaşımı

BiP’te mesajlaşırken bile eğlenirsin. Fotoğraflarını paylaşırken kalitesini bozmadan paylaş, 4K olsa bile. Eğlenceli çıkartmalar paylaşarak duygularını daha iyi ifade et. Kaybolmasını istediğin mesajlar için süre belirle ve gönder. Arkadaşların mesajı okuduktan sonra belirlediğin süre bittiğinde BiP senin için imha etsin.

Uygulamayı yüklemek için: Bip.com giriş yapın ya da uygulama mağazanızdan BiP yazıp aratarak telefonunuza yükleyin..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.