Bedava internet

BiP ile Yapılan Kimsenin bilmediği 4 şey

06 Kasım 2019
BiP ile Yapılan Kimsenin bilmediği 4 şey

BiP uygulamasının bu özellikleri neredeyse çoğu kişi tarafından bilinmiyor. Bunun nedeni ise birçok kişi henüz BiP uygulamasını hiç yükleyip kullanmadı. BiP uygulamasının bu özelliklerini kimse bilmiyor. Bip ile Yapacağınız 4 Farklı şeyi bu yazımızda sizlerle paylaştık. Uygulamayı bugüne kadar yüklememiş olanlar dahi bu özellikleri duyduktan sonra muhtemelen yükleyecektir.

1. 10 kişiyle HD görüntülü görüşme

Arkadaşlarınla sınırsızca mesajlaşıp Resim gönderebileceğin gibi, HD kalitede esli ve görüntülü görüşmeler yapabileceğin BiP uygulaması var. İstersen 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmeler de yapabilirsiniz.

2. Hızlı ve güvenli para transferi

BiP uygulaması aracılığı ile Mesajlaşır gibi para gönderebilirsiniz. Para göndermenin güvenli, kolay ve hızlı yolu BiP ile cebinde.

3. Sen neredeysen sürprizler orada seni bekliyor

BiP uygulamasıyla birlikte tüm dünyada milyonlarca noktayı keşfet, eğlen ve anında hediyeleri kazan. Bedava internet kazanabileceğiniz bir özelliktir. Bedava internet Turkcell abonelerine verilmektedir.

4. BiP ile iki ayrı telefon taşımaya son

BiP uygulamasını kullanarak iki telefon taşımaya artık son. BiP ile diğer numarandan da arama ve mesajlaşmalarını aynı telefon üzerinden yapabilirsiniz. BiP üzerinden GSM aramalarını yapabilir, Bip’i olmayan arkadaşlarınla da sınırsızca konuşabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.