Bedava internet

Binance Hesaptaki Coin ve Para Gözükmüyor

20 Şubat 2021
Binance Hesaptaki Coin ve Para Gözükmüyor

Binance kullananlar gün içerisinde hesaplarındaki coin ve paralarının görünmediğini fark edip sorunu araştırmaya başladı. Problem ile alakalı yüzlerce fikir öne atıldı. Bu durumdan çoğu kişi şikayetçi. Satış yapacaklar hesaplarında limitlerinin görünmemesinden dolayı satış yapamadıklarına dair şikayetler oluşturuyor. Bu tür şikayetleri kripto para sayfalarında ve şikayetvar gibi sayfalarda görebilirsiniz. Sorun ne, Binance hesaptaki para neden görünmüyor? Konuyu biraz araştırdık ve bazı cevaplara ulaştık.

Binance Hesabımdaki Para Neden Görünmüyor

Binance denince akla ilk gelen Binance CEO’su Changpeng Zhao bir tweet atarak konu ile alakalı bilgilendirme yapmış durumda.

Türkçe Çeviri: Birden fazla borsayı etkileyen bir AWS problemi var. Binance bu soruna karşı zar zor dayanıyor. Fakat az sayıda kullanıcı için bazı önbelleğe alma dengesi senkronizasyon sorunları olduğu gözlemleniyor. Üzerinde çalışıyoruz.

Binance Hesabımdaki Para ve Coin Gözükmüyor

Konu ile alakalı şikayetlerden biri; 18.02.2021 tarihinde 1 bnb aldım sabahında yükseldiğini fark ettim satmak istedim fakat cüzdanda diğer coinlerim dururken bnb görünmüyor ve cüzdanımda parada eksik gözüküyor. 1 bnb parası yok ortada. Bu problemi benden başka yaşayan var mı?

Kullanıcılar yaşadığı bu problemi şöyle açıklıyor, “sorun giderilse dahi binance için itibar kaybına yol açtı” problem düzeldikten sonra çoğu kişi binance kullanımını bırakacağına dair bildirimlerde bulunmuş.

Binance Too Many Requests Hatası Ne Demek?

Bu hatayı görüyorsanız sistem çok fazla istekten dolayı hata veriyor demektir. Bu durum akla ilk olarak binancenin çöktüğünü düşündürüyor. Binance too many requests hatasıyla çoğu kişi karşılaşıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.