Magazin

Berke Juan Kaç Yaşında (Kimdir, Soyadı)

Tiktok fenomeni Berke juan kaç yaşında? Genç Fenomen berkejuan soyadı, doğum günü ne zaman , küçüklüğü , kimdir, nereli, boyu ve kilosu gibi bir çok şey merak ediliyor.

Sosyal medyanın bizlere tanıttığı fenomenlerden biri de Berkejuan oldu. Daha çok gençler tarafından merak edilen isimlerden biride Berke Juan oldu. Genç tiktok fenomeni Berke Juan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, mesleği nedir? Berke Juan’ın hayatı ve biyografisi ile ilgili bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Youtuber ve Tiktoker Berke Juan kimdir, kaç yaşında, nereli? Youtube ve sosyal medya fenomeni Berke Juan’ın hayatı ve gibi bir çok şey merak edilen şeyler arasında.

Berke Juan Kimdir

Merak edilen şeylerden biri de Berke Juan’ın gerçek adı “Berke Sezer Yardım” ‘dır. Nereli sorusu da çokça sorulan sorulardan oldu. Trabzonlu olan Berke Juan doğum tarihi: 17 Haziran 2003’tir. Youtube’da 1.1 milyondan fazla abonesi vardır.

Berke Juan doğum tarihi

Berke Juan doğum tarihi: 17 Haziran 2003’tür.

BerkeJuan Gerçek Adı

Berke Juan gerçek ismi ne : Berke Sezer Yardım

Berke Juan Kaç Yaşında 2022

berke juan

Berke juan kaç yaşında sorusu da çokça sorulan sorulardan biridir. 2022 yılında berke juan’ın yaşı;

Berke Juan kaç yaşında : 18 yaşında ancak Haziran 2022’de 29 yaşına girecek.

Berke Juan nereli : Trabzon

Berke Juan mesleği ne : Fenomen, Youtuber

Berke Juan burcu ne : İkizler

Berke Juan boyu : 1.68

Berke Juan’ın instagramda 1 milyondan fazla takipçisi varken , twitterda 175 bin civarında tkaipçisi vardır. Ek olarak Berke Juan, Tiktok’ta ise 4 milyondan fazla takipçisi vardır.

Berke Juan Youtube hesabı : @Berke Juan

Berke Juan İnstagram hesabı : @berkejuan

Berke Juan Tiktok hesabı : @berkejuan

Berke Juan Twitter hesabı : @berkejuan2

Berke Juan Kaç Yaşında sorusunu soranlar için Berke juan hakkında detayları bu haberimizde yayınladık. Tiktok fenomeni ile alakalı aklınıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu