Teknoloji Haberleri

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2022

Herkesin merak ettiği başkasının whatsapp mesajlarını okuma ya da diğer bir deyişle başkasının whatsapp mesajını görme nasıl yapılır konusu hakkında bazı hususlara değinmek istedik. Whatsapp mesajlarını görme yöntemleri, İnternette gezindiğimizde bunu yapabildiğini iddaa eden birçok casus yazılım gördük. Fakat bu yazılımlar ne kadar güvenli ya da güvenilir? Tabi ki buna kimse cevap veremez, başkasının mesajlarını okumaya çalışırken bütün bilgilerinizi başka birinin eline altın tepside sunmayın.

Fakat şunu unutmayın ki, başka birinin mesajlarını okumak o kişiye güven duymadığınız anlamına gelir. Karşı tarafın Whatsapp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz arayışında olanlara programsız yöntemler.

Whatsapp Mesaj Görme

Whatsapp mesaj görme, zaman zaman hepimizin aklına gelen şeylerden biridir. Anne babalar çocuklarını korumak için, abiler kardeşlerini korumak için Whatsapp mesaj görme yöntemleri arayabilirler. Toplum genelinde korumacı bir yapıya sahip olduğumuzdan dolayı sevdiklerimizin zarar görmesinden korkuyor ve onları korumak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Aynı zamanda bazen karı/koca da birbirinin Whatsapp mesajlarını görmek isteyebiliyor. Bazıları buna güvensizlik bazıları ise buna merak diyebilir. Doğal olarak sevdiği kişi ile gizli bir şeyi kalsın istemiyor da olabilirler. Peki Whatsapp mesaj görme nasıl yapılır hiç merak ettiniz mi? Aşağıdaki adımları takip edin, hemen istediğiniz kişinin whatsapp konuşmalarını görün.

Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Başkalarının Whatsapp Mesajlarını Okuma
Whatsapp Mesajlarını Okuma siteleri

Dünyada genel toplamda 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan whatsapp uygulaması ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bazı zamanlar başkasının whatsapp mesajlarını nasıl okurum diye düşünerek , Başkasının whatsApp’ına nasıl girerim?”, “Başkasının whatsApp konuşmalarını nasıl görürüm?”, “Başkasının whatsApp mesajlarını nasıl okurum?” “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” “WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir?” gibi soruları araştırıyorlar.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak için internette birçok yazılım olduğunu gözlemleyebilirsiniz, fakat bunlara pek güven olmadığından sizler için bazı yöntemleri derledik.

Başkasının Mesajlarını Okuma Sitesi

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak isteyenler araştırma yaptıklarınad Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Sitesi ile karşılaşabilirler. Bu sayfalar genelde yazılımlar ile başkalarına ait whatsapp mesajlarına ulaşabileceğinizi iddaa ediyorlar.

100 TL’den başlayan fiyatlara satış yapan bu firmaların yazılımlarının ne kadar güvenilir olduğu bilinmemekte.

Başkasının Mesajlarını Okumak Mümkün Mü

Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Başkalarına ait Whatsapp mesajlarını okumak tabi ki mümkün. Bu işlem biraz yorucu olsa da başkasına ait whatsapp hesabının mesajlarını okuyabilirsiniz.

Tabi ki siz mesajları okuduğunuzda mesaj açılmış olacağından, whatsapp hesap sahibi bunu fark edebilir. Bu nedenle mesajlar açıldıktan sonra okumanız daha faydalı olacaktır.

Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajı Nasıl Okunur?

Geriye dönük mesajları okuyabilmek için en etkili yöntemlerden biri google drive yöntemidir. Bu yöntem ile belirlediğiniz whatsapp hesabının konuşmaları belirli aralıklarla belirlediğiniz mail adresine e-posta olarak gönderilir. Geriye dönük günlük, haftalık yada aylık yedeklere seçenekleri arasında seçim yapıp, konuşma yedeklerini kopyalanarak google drive hesabına gönderir.

  • Whastapp ayarlar kısmına giriş yapıp sohbet yedeği kısmına girin
  • Sizden yedeklerin hangi e-posta adresine göndermenizi soracaktır
  • E posta adresini yazdığınızda sohbet yedeği bu e posta hesabına ait google drive kayıtedilir.
  • Google Drive’ı isterseniz bilgisayardan isterseniz de telefondan açabilirsiniz

Whatsapptan Başkasının Mesajlarını Okuma

Whatsapp’tan başkasının mesajlarını gizlece okumak için kodsuz ve programsız bazı yöntemler bulunmaktadır. İnternette kod ya da program şeklinde satışı yapılan ürünleri kullanmak sağlıklı değildir ve önerilmez.

Whatsapptan başkaslarının mesajlarını okuyacağım diye o kişi ile kavga edebileceğinizi, size kırılıp, küseceğini unutmayın.

QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

En sık kullanılan ve bilinen yöntemlerden biride QR kodu taratıp başkasının whatsapp hesabına erişmektir. Bilgisayardan ya da telefondan tarayıcı kısmına giriş yapıp “web.whatsapp.com” adresine girdiğimizde bizlere bir QR KOD gösterilir.

Bu kodu Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğimiz kişinin Whatsapp hesabından okutmamız gerekiyor. Bu yöntemi daha çok aileler çocuklarını kontrol altında tutmak için kullanıyorlar.

Yeni gelen güncelleme ile artık QR kodu ile bilgisayardan giriş yaptığınızda telefon kapalı olsa dahi gelen mesajları görebilirsiniz. Ancak mesajları açmamaya özen gösterin. Eğer mesajları açacaksanız bilgisayarın ya da telefonun internetini kapatıp ardından o mesajı açmalısınız. Bu sayede mesajın görüldüğü ve açıldığı anlaşılmayacaktır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması Ücretsiz

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma uygulama ile yapmak isteyenler yukarıdaki yöntemleri deneyebilirler. Bunlar arasında en sağlam yöntem google drive yöntemi ve QR kod okutma yöntemidir.

Bu yöntemleri kullanarak birinin whatsapp mesajlarını görebilirsiniz. Bu yöntemler tamamen ücretsizdir.

Android Cihazlarda Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Android cihazlarda uzunca yıllardan beri kullanılan ve en hızlı yöntem olan QR kodudur. QR kodu yöntemini de yukarıda sizler için detaylı bir şekilde listeledik.

Android telefonunuzdan eşinizin, sevgilinizin, çocuklarınızın ya da bir başkasının whatsapp mesajlarını kontrol etmek işte bu kadar basit.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma İphone

İphone Başkasının whatsapp mesajlarını okuma yöntemi olarak yine QR kod ve Google Drive yöntemini önerebiliriz. Bu yöntemleri kullanarak çocuğunuzu kötü arkadaşlarına karşı koruyabilirsiniz.

İphone cihazlardan da QR kod ve Google Drive yöntemi android gibi çalışmaktadır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç Mu – Cezası Nedir?

Bildiğiniz gibi özel hayatın gizliliği ve benzeri kanunlar anayasada yer almakta. Bu nedenle başkasının whatsapp mesajlarını okumak yasal olarak suçtur.

Özel hayatın gizliliğini hiçe saydığınızdan hakkınızda yasal işlem yapılması olasıdır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programsız

Hiç bir program kullanmadan buradaki yöntemlere uyarak başkasının whatsapp mesajlarını programsız bir şekilde okuyabilirsiniz. Fakat tekrardan hatırlatalım QR kodu yöntemi ile eğer mesajı Whatsapp sahibinden önce açarsanız bu anlaşılır.

Ayrıca yine QR kodu ile kişi telefonundan Whatsapp Web menüsüne bakarsa başka bir cihazın bağlı olduğunu fark edip, cihazı kaldırabilir. Bu durumda bağlantınız kopacaktır. Güncel kampanyalar için de Turkcell bedava internet kategorisine bakabilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Okuma

Sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim? Sevgilimin Whatsapp konuşmaları bana gelsin. Erkek olsun kız olsun bir ilişkide güven olmayınca ya da şüphe olunca insanlar sevgililerin Whatsapp’tan kiminle konuştuğunu merak edebiliyor. Bu durumda ise dolayısıyla sevgilinin whatsapp mesajlarını okuma yöntemleri aranıyor.

Bu yöntemleri yukarıda listeli şekilde bulabilirsiniz. Belirttiğimiz yöntemler ile fark ettirmeden sevgilinizin whatsapp mesajlarını görebilirsiniz.

Wp Mesaj.ml Görme

Wp mesaj.ml görme araması da sıklıkla yapılmaktadır. Fakat ekstra program ya da uygulama kullanmanıza gerek kalmadan çocuğunuzun Whatsapp mesajlarını nasıl kontrol altında tutabilirsiniz burada anlattık. Çeşitli uygulama ve programlar bu işlemi ücretli/ücretsiz yaptıklarını söyleseler de ne kadar güvenli olduklarını kimse kanıtlayamaz. Ücret ödeyerek alacağınız bu tür hizmetler hem yasal değildir, hem de kişisel bilgilerinizin çalınması gibi sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Son dönemlerde sıklıkla adından söz ettiren wp mesaj.ml bu platformlardan biridir. Fakat ekstradan bir uygulama kullanmanıza gerek yokken kendinizi riske atmanızı önermiyoruz.

3 Yorum

  1. Abartıya kaçmaması halinde güzel bir şey. Ama kullanırkenden hep dikkat edilmeli. Birgün bizimde başımıza gelebilir diye 🙂

  2. doğru kullanılırsa hem çocuklarınızı koruma konusunda önemli, hemde burda yapılanlar üzerinden kimsenin whatsapp mesajlarımı kimsenin gizlice okumamasınıda sağlamış olurrum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu