Oyun

ARK Survival Evolved Sistem Gereksinimleri 2021 Kaç GB

ARK Survival Evolved sistem Gereksinimleri, kaç gb ve bilgisayarım kaldırır mı gibi sorular bu oyunu oynamak isteyen oyuncular tarafından çokça sorulmaktadır. ARK: Survival Evolved oyununun çıkış tarihine baktığımızda çok yeni bir oyun olmadığını görmekteyiz. Ancak oyuncu sayısı halen daha oldukça fazladır. Uzunca bir süredir oyun piyasasında aktif yer alıyor. Ancak sürekli olarak yeni güncellemeler alarak ayakta tutulan bir oyun olduğunu ekleyebiliriz. Doğal olarak insanlar ARK: Survival Evolved oyununun güncel sistem gereksinimlerini öğrenmek istiyor.

ARK: Survival Evolved Sistem Gereksinimleri

ARK Survival Evolved Güncel Sistem Gereksinimleri

ARK: Survival Evolved sistem gereksinimleri, yapılan güncellemeler ile değişmektedir. Bu oyun diğer hayatta kalma oyunlarından oldukça farklıdır. Zira bu oyunda dinozorları yönetmek mümkün, hatta oyunun ana amacı bu desek yanlış olmaz. ARK: Survival Evolved oyununun güncel sistem gereksinimleri;

ARK: Survival Evolved Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya üzeri
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya üzeri
  • VRAM: 1 GB
  • Depolama: Minimum 60 GB (Kaç GB yer kaplıyor)

ARK: Survival Evolved Bilgisayarım Kaldırır mı?

Eğer bilgisayarınız yukarıdaki sistem gereksinimlerini karşılıyorsa oyunu normal grafiklerde çok rahat oynayabilirsiniz. Hayatta kalma mücadelesi verirken dinozorları eğitip işlerinizi kolaylaştırmayı da unutmayın.

ARK: Survival Evolved Oyunu Kaç GB

Oyunu oynayabilmek için minimum 60 GB depolama alanını bu oyuna ayırmanız gerekiyor. Oyun oldukça güzel bir açık dünya deneyimi verdiğinden dolayı bu kadar yer kaplaması da normal.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.