Banka Kampanyaları

Akbank Axess’e Özel 150 TL hediye son gün 30 Kasım

Akbank Axess ile yapacağınız harcamalar ile chip para puan kazanmak mümkün. Bir çok noktada anlaşmalı kampanyalar yapan Akbank bu kampanyalar ile müşterilerine chip para hediyesi veriyor. Bu tür kampanyalara katılarak chip-para kazanabilirsiniz. Kampanyalar genelde harca kazan mantığında olduğu için hali hazırda ihtiyacınız olan ürünleri varsa kampanya ile satın alıp para puan kazanmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Axess’e Özel Zorlu Center’da 150 TL chip-para

Axess’e özel 1 Kasım 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi’nde kampanyaya dahil olan Axess üye anlaşmalı işyerlerinden yapılacak her 350 TL alışverişe 50 TL chip-para, toplamda 150 TL chip-para kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılıp ihtiyacınız olan ürünleri alırken chip para kazanın. Kazandığınız chip paraları ise dilediğiniz gibi kullanın.

Axess’e Özel Zorlu Center Kampanyasına nasıl katılırım?

Axess Mobil uygulamasında kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu dokunup katılmanız gerekir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım yapılmış olunur.

  • SMS yöntemiyle kampanyaya katılmak için, ilk harcamayı yapmadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan “ZORLU” yazıp 4566’ya SMS gönderip kayıt olmanız gerekir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşması halinde ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisine dair mesaj tarafınıza iletildikten sonra kampanyaya katılım olur. Katılım için göndereceğiniz SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.

Kampanyaya dahil kartlar

  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar

  • Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Güncel Akbank kampanyaları, indirimleri ve haberleri için sayfa bildirimlerini kabul edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu