Haberler

Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Labim Laboratuvar Sonuç

Kan, idrar v.b tahlilleri internetten hızlıca öğrenebilirsiniz. Aile hekimi tahlil sonuçları internetten kolay yolla öğrenilebilir. Laboratuvar sonucu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı halk labim tahlil sonuçları sayfasından kontrol edilebiliyor.

Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Nereden Nasıl Öğrenilir

Rahatsızlığınızdan dolayı Aile hekimine gittiğinizde tahlil yaptırmanızı istenebilir. Kan ya da diğer testleri verdikten sonra tahlil sonucunuzu öğrenmek için aile hekimliğine tekrardan gitmenize gerek yok, fakat doğru tanı için doktorunuzla görüşmeniz gerekir. Online bir şekilde yaptığınız tetkiklerin sonuçlarını internetten sorgulayabilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğünce hazırlanmış olan (HALKLABİM) Laboratuvar Bilgi Sistemi ile internetten sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. İnternet sitesi olmayan aile hekimliklerini arayıp tahlil sonucunuzun son durumunu sorgulayabiliyorsunuz.

İstanbul Aile Hekimi Laboratuvar Sonucu

İstanbul Aile Hekimi Laboratuvar Sonuçları

İstanbul‘da yaşayan ve aile hekiminde muayene olanlar yaptırdıkları tahlillerin sonuçlarını labim laboratuvar sonuç öğrenme sayfasından öğrenebiliyorlar. İl Sağlık Müdürlüğü’nün Laboratuvar Sonuçları sorgulama sistemi olan LABİM sayfasına TC Kimlik No ve Kayıt No ile giriş yaparak sonuçlarınızı görebilirsiniz. Kayıt numarası nerede bilmiyorsanız; size verilen barkod üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak tahlil sonuçlarına bu yöntemle ulaşabilirsiniz.

İnternetten İstanbul Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme

İnternetten İstanbul Aile Hekimi Tahlil Sonucu Öğrenme

Nasıl yapılır bilmiyorsanız buradaki adımları sırasıyla yaparak LABİM üzerinden Hasta Tetkik Sonuc Sorgulama sayfasına giderek tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

  • http://95.0.144.96/labim/HastaTetkikSonucSorgulama.aspx adresine girin
  • Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada yukarıdaki görselde yer alan bilgiler yani TC Kimlik No ve Kayıt No bölümleri çıkacaktır
  • Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak Sorgula butonuna dokunun

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sonuçlar karşınıza gelecektir.

Ankara Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

Ankara Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

Ankara’da ikamet edenler, Aile hekimine verdikleri tahlil sonuçlarını Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları sayfasından kontrol edebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç sayfasından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasına yine ihtiyacınız var. Bu nedenle verilen barkodu kaybetmeyin ya da atmayın.

  1. Ankara halk sağlığı tahlil sonuç öğrenme sayfasına buradaki linke giriş yaparak ulaşabilirsiniz
  2. Açılan sayfada sizden istenilen TC Kimlik No, Barkod No ve Soyadı bölümlerini doğru şekilde doldurmalısınız
  3. Bilgileri doldurduktan sonra Giriş butonuna dokunarak tahlil sonucunuza ulaşabiliyorsunuz

İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü Hasta Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

İzmir’de de verdiğiniz tahlil sonuçlarını internetten incelemek mümkün. Yine aşağıdaki adımları uygulayarak tahlil sonuçlarınıza bakabilirsiniz.

İzmir konak halk sağlığı laboratuvar sonuçları sayfası için buraya!

Aşağıda yazan TSM’lerin sonuçlarını İzmir konak halk sağlığı laboratuvarı sonuç alma sayfasından kontrol edebiliyorsunuz.

Balçova TSM, Bayındır TSM, Beydağı TSM, Buca TSM, Çeşme TSM, Gaziemir TSM, Güzelbahçe TSM, Karabağlar TSM, Ödemiş TSM, Karaburun TSM, Kiraz TSM, Konak TSM, Menderes TSM, Narlıdere TSM, Seferihisar TSM, Selçuk TSM, Tire TSM, Ura TSM, Torbalı TSM,

Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuçları için buraya giriş yapın.

Alt kısımdaki TSM’lerin laboratuvar sonuçlarını Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuç sayfasından sorgulayabilirsiniz.

Aliağa TSM, Bergama TSM, Bornova TSM, Çiğli TSM, Dikili TSM, Foça TSM, Karşıyaka TSM, Kemalpaşa TSM, Kınık TSM, Menemen TSM, Bayraklı TSM

Adana LİOS Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Öğrenme Sitesi

Adana LİOS Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

Adana Halk Sağlığı Laboratuvar sonucunu LİOS Vatandaş Sonuç Sorgulama sayfasından öğrenebiliyorsunuz. T.C. Kimlik Numarası, Barkod Kodu ve Doğum yılınızı 4 hane olacak şekilde doldurmayı unutmayın. Örneğin: 1989 gibi… Size ait barkod bilginizi de girip laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Aile hekiminden yaptırdığınız tektiklerin sonuçlarına aşağıdaki adımlara uyarak bakabilirsiniz

MELİS Antalya Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları

Antalya Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları

Antalya İl Halk Sağlığı Laboratuvarı; Vatandaş Sonuç Sorgulama ve öğrenme – Melis sisteminden tahlil sonuçlarına bakmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edip istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Tahlil sonuçlarınızı uzman hekimlerin yorumlaması gerektiğini unutmayın.

https://melis.saglik.gov.tr/hastasonuc Sayfasına girerek sizden istenilen bilgileri doldurun. 07hsl internet adresinden saniyeler içinde sonucunuzu görebiliyorsunuz.

Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları

Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonucu Öğrenme

Bursa’da yaşayanlarda yine tahlil sonuçlarını internetten öğrenebiliyorlar. Aile hekimliğinden yapmış olduğunuz tahlillerin sonuçlarını LIOS sisteminden kontrol edebiliyorsunuz. Siteye buradan erişip T.C. Kimlik Numarası ve Barkod numarası ile aile hekimliği tahlil sonucuna bakılabilir.

Konya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuç Sorgulama

Aile hekimliğinde sağlık ocağında verdiğiniz tahlilin sonucunu internetten öğrenmek için TC kimlik numaranız ve barkod numaranız yeterlidir. Aile hekimliği, yani sağlık ocağından yaptırdığınız tahliller için sonuç sorgulama sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya giriş yaptıktan sonra istenilen bilgileri doğru şekilde girerek laboratuvar sonuçlarına bakabiliyorsunuz.

e-Nabız’dan Aile Hekimi Tahlil Sonuçlarını Sorgulama

Aile hekimliğinden yapılan tahlil sonuçlarına e-nabız sisteminden de ulaşılabilir. Laboratuvar sonuçları için e nabız sayfasına giriş yaparak aşağıdaki adımları uygulamanız gereklidir.

  • e-Nabız’a kendi bilgileriniz ile giriş yapın
  • Sol menüde yer alan Tahlillerim menüsüne girin
  • Tarih seçip sonuçlanmış olan tahlillerinizi listeleyin
  • Eskiden yaptığınız tahlil sonuçlarına da buradan bakabiliyorsunuz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.