Bildirimlerim

7 Gün Geçerli, Türk Telekom 1 Haftalık 2 GB internet

06 Kasım 2019
7 Gün Geçerli, Türk Telekom 1 Haftalık 2 GB internet

7 Gün Geçerli, Türk Telekom 1 Haftalık 2 GB internet kampanyasından yararlanarak internete kaldığınız yerden devam edin. Türk Telekom haftalık cepten internet paketlerinden biri de 2 gb internet içeriği. Bu pakette bir çok kişi tarafından talep görülüyor. Ek internet paketini satın aldığınızda 1 hafta boyunca faydalanabileceğiniz 2 gb mobil internetiniz olur.

Türk Telekom 4.5G 1 Haftalık 2 GB internet

Türk Telekom 4.5G uyumlu sim kart ve cihaza sahip olan abonelerin faydalanabileceği bu ek paket, fiyat bakımından da diğer operatörlere göre uygun. Paket kapsamında, geçerlilik süresi boyunca 2 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanırsın. Haftalık İnternet ekPaketi; paketin satın alındığı günden itibaren 8 gün geçerli olup, 8. günün gecesi saat 23:59’a kadar geçerli kullanım süresi vardır. Bu kullanım süresi içinde kullanmadığınız internet hakları otomatik olarak silinecektir.

Paketteki internet kullanım haklarının bitmesi ya da paketin geçerlilik süresinin dolmasının ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsin.

Türk Telekom 4.5G 1 Haftalık 2 GB internet Nasıl Yapılır?

BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri bu ek internet paketini satın alıp kullanamaz.

  • Faturalı aboneler faydalanabilirler.
  • Paketi satın almak için 1HAFTALIK2GB yazıp 5555‘e gönderin.
  • Paketin fiyatı 19 TL’dir ve 1 hafta geçerlidir.

1 Haftalık 2 GB internet Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarifeniz ve paketiniz dahilindeki toplam kalan kullanım hakkını öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz mesaj gönderebilirsin. Bu servis son 2 saati içermeyebilir. Ayrıca Online İşlemler Uygulamasından da bütün paket içeriğini kontrol edebilirsin.

Güncel kampanyalardan yararlanarak hediye alabilmek için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.