Bedava internet

50 GB Turkcell Platinum Black Ekstra Paketi nasıl yapılır

03 Kasım 2019
50 GB Turkcell Platinum Black Ekstra Paketi nasıl yapılır

Bu pakete Turkcell in en bol içerikli tarifesi diyebiliriz. Mobil müşteriler Turkcell Platinum Black Ekstra Paketi ile bir çok kullanım hakkına ve buna ek özelliklere sahip oluyorlar. Tam adıyla bir tarifeden çok daha fazlası. Platinim ekstra kullanım hakları ve mevcut tarife, dakika sms ve internet yönünden oldukça avantajlıdır. Turkcell Platinum+ Black Ekstra Paketi ile tam 50 GB internet kullanabilirsiniz.

Tarifeye aylık kayıt olursanız bu internet 25 GB olacaktır. Fakat yıllık taahhüt vermeniz durumunda, katlama kampanyası ile tarife interneti 2’ye katlanır ve toplamda 50 gb cepten mobil internet kullanabilirsiniz. Bu tarife benim için çok pahallı diyorsanız ve internete ihtiyacınız varsa güncel kampanyalara katılın. En yeni kampanyalar Turkcell bedava internet sayfasında seni bekliyor.

Turkcell Platinum+ Black Ekstra Tarifesi

Turkcell faturalı aboneleri Platinum+ Black Ekstra Kampanyası ile tarifesindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık 50 GB internet kullanıyor, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB hediye içerir. Platinum+ Black Ekstra Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma sözünüz karşılığında ana tarifedeki internetiniz ikiye katlanacaktır.

Bu kampanya ile taahhüdünüzü 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz ya da kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız halinde ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktif olur. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 defa alınabilir.

Platinum Black Ekstra Paketi nasıl yapılır?

Turkcell Platinum Black Ekstra Paketini Turkcell mağazalarından, Müşteri hizmetlerini arayarak ya da SMS yöntemi ile satın alabilirsiniz.

  • Yıllık abonelik için,
  • PBEKSTRA yazıp 2200’a gönderin.
  • Tarifenin aylık fiyatı 250 TL’dir.

Turkcell Platinum+ Black Ekstra Paketi faydalar

  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu sizinle.
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
  • lifebox’a özel aylık 5 GB internet ile anılarınızı 50 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın.
  • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
  • Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Paket ile alakalı aklınıza takılanları Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Faturalı bu paket fiyat ve içerik bakımından bol geldiyse, faturasız tarifelere bakabilir ya da daha uygun faturalı paketleri de kontrol edebilirsin.

Turkcell haberleri ve Turkcell hediyelerinden sürekli haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.