Bildirimlerim

1 Ay Geçerli Türk Telekom 30 GB Bedava internet

15 Ekim 2019
1 Ay Geçerli Türk Telekom 30 GB Bedava internet

1 ay geçerli Türk Telekom 30 GB bedava internet, 4.5G 30 GB Hediye internet kampanyası ile bu hakkı kazanabilirsiniz. Faturalı olan aboneler eğer hatları 3G uyumluysa bu sim kartlarını Türk Telekom mağazalarından değiştirip kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanya şartlarını uygulayan abonelere aylık 30 GB bedava internet verilir. Daha fazla kampanya için Türk Telekom bedava internet kategorisine bakın.

Türk Telekom 4.5G Sim kart 30 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak için 4.5G 30GB yazıp 5555‘e gönderin.

  • Yapılan kampanya ile bireysel faturalı Türk Telekom abonelerine özel 30 gün geçerli 30 GB bedava cepten internet verilir.
  • Bu fırsattan 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil abonesi olan ve kampanya kriterlerine uygun bireysel faturalı aboneler içindir.
  • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren aboneler kayıt olabileceklerdir.
  • Kampanya dahilinde sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde kullanılmadığı takdirde bir sonraki döneme devir etmeyecektir, otomatik olarak silinir.
  • Kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilirsiniz. 4.5G 2 kat hediye internet fırsatın faydalanan aboneler faydalanamaz.
  • Yapılan kampanya ile verilen yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecektir.
  • Türk Telekom aboneleri kampanyaya kayıt olup yurtiçi 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş sayılır. Aboneler; BTK yetkilendirmesi ile herhangi bir ek işlem yapmasına gerek kalmadan uygun SIM kart ve cihaz kullanmaları halinde herhangi ek bir işlem yapmasına gerek olmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçip, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden yararlanmaya başlayacaklardır. Aboneler isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Bu tür güncel kampanyalar sayesinde bir çok hediye internete ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Türk Telekom’un bu kampanyası sadece faturalı hatlara özeldir. İlgili koşullara sahip olan müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.